Neohodnoceno

Shaker na míchání masek 250 ml (60 bodů)

Shaker o objemu 250 ml pro promíchání obsahu masky k aplikaci.

Obsah: 1 shaker

Skladem
Kód: 2208
Značka: Carelika
shaker zepředu
Novinka

Shaker na míchání pleťových masek je plastová nádoba s jedinečným uzávěrem, který ji pevně uzavírá. Do šejkru stačí přidat práškovou masku a potřebné množství vody a nádobu s pevně nasazeným víčkem pořádně protřepat. Vznikne tak homogenní směs bez jakýchkoli hrudek. Díky nepropustnému těsnění je míchání snadné bez jakéhokoli rozlití nebo plýtvání.

Značení v mililitrech po stranách stěny šejkru umožňuje pohodlně nalít přesné množství vody a potřebné množství prášku k promíchání. Shaker má objem 250 ml, což poskytuje dostatečný prostor pro zajištění důkladného promíchání.

Použití

Před použitím šejkr důkladně umyjte a osušte. Přidejte obsah jakékoli práškové masky, kterou chcete použít. Přidejte do něj potřebné množství vody. Nasaďte víčko. Intenzivně protřepávejte, dokud nezískáte jednolitou pastu. Vyjměte obsah a umyjte shaker i víčko. Uchovávejte v suchu.

Šejkr poskytuje dostatečně velkou nádobu o objemu 250 ml pro promíchání obsahu masky k aplikaci. Je navržen tak, aby měl nepropustné těsnění, takže při protřepání nádoby s nasazeným víčkem nedojde k rozlití obsahu. Díky stupnici umístěné na bočních stěnách lze snadno přidat přesné množství obsahu k promíchání. Konstrukce umožňuje vytvoření směsi bez hrudek. Je vyrobena z materiálu prvotřídní kvality a je odolná.

Výhody

  • Dostatečný objem pro obsah
  • Třepáním vytváříte rovnoměrnou směs bez hrudek
  • Značení umožňuje odebrat přesné množství pro přípravu pasty na masky
  • Vyrobeno z materiálu prvotřídní kvality
  • Zajišťuje hladkou konzistenci
  • Pracujte rychleji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: