Neohodnoceno

CARELIKA Hot Towel kompresní ohřívač jednorázových ručníků

Přístroj pro ohřev jednorázových ručníčků pro rychlé a snadné použití v salonu. Efektivní výsledky, příjemné materiály, krásný design, dokonalá hygiena - to vše splňuje Hot Towel ohřívač ručníků Carelika. 

Skladem
Kód: 1902
Značka: Carelika
Kategorie: CARELIKA novinky
ohrivac 1
Novinka

Carelika Hot Towel kompresní ohřívač jednorázových ručníků - dokonalé řešení pro zážitek jako v lázních v pohodlí vašeho salonu. Tento inovativní přístroj poskytuje uklidňující a relaxační péči horkými jednorázovými ručníky během několika minut, což je ideální pro rychlé a snadné použití v salonu. Klientka vnímá nejen příjemný pocit teplých ručníků, ale i současně dokonalou hygienu, kdy je ručník použit pouze na její péči. Zařízení Carelika Hot Towel ohřívač využívá pokročilou technologii ohřevu, která rychle a efektivně zahřeje ručníky na dokonalou teplotu a pokaždé zajistí luxusní zážitek. Snadno se používá a udržuje, má intuitivní ovládací panel a vyjímatelné ručníky pro bezproblémové čištění. 

Návod k použití zařízení CARELIKA Hot Towel:

Do přístroje dle návodu dodejte vodu a sadu stlačených ručníků - v balení je 20 ks (vkládejte náhradní náplň s ručníčky, když je přístroj vypnutý). Otevřete nebo vyjměte nádržku na vodu a přidejte vodu po úroveň MAX. Vložte nádržku na vodu zpět do přístroje a zkontrolujte, zda je nádržka na vodu nainstalována na svém místě. Odstraňte kryt náhradní náplně, odtrhněte plastovou obalovou fólii náhradní náplně, vložte zásobník na stlačené ručníky do tohoto výrobku a zkontrolujte, zda je zásobník na stlačené ručníky nainstalován na svém místě. (Dávejte pozor, abyste neodtrhli hliníkovou fólii.) Pokud není cívka na stlačené ručníky nainstalována na svém místě, otočte a stiskněte, abyste se ujistili, že je nainstalována na svém místě.

Nastavte teplotu ručníku:

Stiskněte a podržte tlačítko spuštění po dobu 6 sekund, přístroj dlouze ''zapípá'' a vstoupí do stavu nastavení teploty ohřevu ručníků. Indikátor nastavení teploty bliká. Stiskněte tlačítko Start a teplota ohřevu ručníku se postupně přepne z neohřívání (modrá kontrolka), nízké teploty (zelená kontrolka) a vysoké teploty (červená kontrolka). Po zvolení příslušné teploty stiskněte tlačítko start na 2 sekundy pro potvrzení, že jste se rozhodli ukončit režim nastavení teploty.

Režimy přístroje:

Normální režim:

Po přidání stlačeného ručníku a vody připojte přístroj k zásuvce a přejdete do stavu kontroly. Všechny indikátory se rozsvítí současně a výrobek po dlouhém zvuku dokončí samokontrolu. Stiskněte a podržte tlačítko spuštění a výrobek krátce vydá zvukový signál, aby zahájil proces ohřevu a zvlhčování stlačeného ručníku:

  1. Vytlačení stlačeného ručníku;
  2. Spuštění ohřevu a zvlhčování tohoto stlačeného ručníku;
  3. Dokončí ohřev horkého ručníku a dlouhým zvukem vyzve uživatele k převzetí horkého ručníku;
  4. Vyjmutí horkého ručníku a výrobek se automaticky resetuje. (Výrobek bez odebrání horkého ručníku vydává zvukový signál, dokud horký ručník neodeberete).

Režim čištění:

Vyprázdněte nádržku na vodu a přidejte odpovídající množství připraveného roztoku kyseliny citronové (doporučuje se 100 ml). Nepřetržitě stiskněte 5krát tlačítko Start, přejdete do režimu čištění a automaticky vysunete zásuvku, přičemž současně blikají indikátory nedostatku vody a nedostatku materiálu. Stiskněte tlačítko start a ozve se krátký zvukový signál a roztok kyseliny citronové se automaticky vypustí ze zásuvky. Nechte odstát 5 ~ 10 minut a roztok kyseliny citronové v zásuvce otřete suchou utěrkou. (Krok 3, 4 lze opakovat 1-2krát). Vyprázdněte roztok kyseliny citronové v nádržce na vodu, přidejte správné množství čištěné vody a opakováním kroků 3 a 4 vyčistěte zbytky roztoku kyseliny citronové. Stiskněte a podržte tlačítko Start, dlouhým zvukem ukončete režim čištění, vyjměte zásuvku a vyčistěte ji.

Parametry přístroje

Specifikace:

Vstup | 100V ~50/60Hz Výkon | 750W Prováděcí norma | J60335-1/J60335-2-43; J55015 Velikost výrobku | 220mm x 100mm x 200mm

Údržba:

Pro údržbu: Používejte čistou vodu nebo filtrovanou vodu z vodovodu. Vzhledem k rozdílnosti zdrojů vody se doporučuje pravidelně odstraňovat vodní kámen. Pro dávkovač vody používejte odstraňovač vodního kamene s kyselinou citronovou.

K přístroji potřebujete náhradní náplně jednorázových ručníků. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: