Neohodnoceno

Odměrka 50 ml BONUS (10 BODŮ)

Odměrka o objemu 50ml slouží k přesnému odměření sypkých či kapalných látek. Značení je po každých 10ml, tudíž se hodí k měření jakéhokoli množství. Vyrobena z kvalitního plastu, jež nepřenáší zápach. 

Obsah: 1 odměrka

Skladem
Kód: 2205
Značka: Carelika
mesure spoon
Novinka

Odměrka Carelika je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, abyste mohli nabírat a odměřovat kosmetické produkty. Ať už se jedná o prášek do masky nebo vodu, kterou je třeba smíchat s maskou, tato lžička je jako stvořená k odměření přesného množství jakékoli potřebné složky. Díky vysoce kvalitnímu materiálu je odolná a dlouho vydrží.

Je označena od 10 do 50 ml, což usnadňuje snadné měření objemu od 10 ml do 50 ml jakéhokoli kosmetického přípravku. Přesné značení, průhlednost plastového materiálu a odolnost pomáhají při odměřování přesně potřebného množství. Jedinečný design snižuje rozlití.

Použití

Před prvním použitím lžičku důkladně umyjte a otřete, aby byla zcela suchá. Při nabírání potřebného obsahu používejte vždy suchou lžičku. Používejte ji k odměřování tekutin nebo ji použijte k odebrání sypkého prášku z nádoby. Po použití ji umyjte a otřete, aby byla suchá.

Výhody

  • Umožňuje měřit množství od 10 do 50 ml.
  • Je vhodný k odměřování sypkých prášků z nádob.
  • Usnadňuje měření kapalin.
  • Výrobky lze z nádoby odebírat bez rozlití.
  • Je snadno omyvatelná a opakovaně použitelná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: