Neohodnoceno

FREEZEFAT ochranné membrány pro kryolipolýzu

Nemrznoucí ochranná membrána určená pro kryolipolýzu MEDWELL

 

Ochranná membrána pod vakuové kryolipolýzy.

Certifikovaný produkt, originální český výrobek.

 

Skladem
Kód: 288

Nemrznoucí ochranná membrána určená pro kryolipolýzu MEDWELL

Originální český výrobek s certifikací. 

ETG1 s vyšší gramáží gelu 60g, rozměr 28x28cm. (v nabídce na objednávku jsou také větší rozměry)

Hlavně díky ceně se začalo stávat, že některá studia začala používat nevyhovující, po domácku vyráběné olejové membrány s nevhodným složením a nebo je přestala používat při teplotách nad 0°C. Při použití přístrojů bez nemrznoucí membrány i nad teplotu 0°C hrozí povrchové popáleniny! Pokud neoriginální membrány nemají správnou viskozitu a složení, tak riskujete zanesení podtlakového systému, nadměrné opotřebení vývěvy přístroje a v nejhorším případě i újmu na klientově zdraví.

Membrány naší výroby mají vyšší tepelnou přenosnost. Nedoporučujeme přesahovat teplotu -3°C(-5°C) a používat membrány opakovaně! Aplikátor sice u většiny přístrojů umožňuje dosáhnout teploty až -10°C, ale teplota tkáně nikdy nesmí překročit 0°C. Membrána díky vlastnímu tepelnému odporu zaručuje teplotní rozdíl tkáně od teploty aplikátoru a díky přesnému množství gelu v membráně rovnoměrné rozložení tepelného výkonu na ochlazovaném místě.

Gelové membrány jsou vyrobeny z textilie vyztužené bodovými sváry zvyšující jejich pevnost v tahu. Složení gelu je pH neutrální a je bez parfemace. Bod tuhnutí -10°C, bod mrznutí  -25°C.

JEN PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

Poznámka: přes e-shop www.dermabeauty.cz lze objednat pouze množství vyšší než 100 ks, menší množství objednávejte na e-mailu:info@beautykoncept.cz. Tento produkt lze zakoupit pouze na dobírku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu