Neohodnoceno

Biocelulózová zesvětlující maska s vitamínem C 8ml

Biocelulózová maska pro zesvětlení pigmentových skvrn způsobených stárnutím. 

Obsah: 8 ml 

Skladem
Kód: 2334
Značka: Carelika

Biocelulózová maska s komplexem DelentigoTM, Fucogelem a výtažkem z citronu je určena k boji proti hyperpigmentaci způsobené změnami souvisejícími s věkem. Inovativní komplex DelentigoTM a citronový extrakt zabraňují vzniku pigmentových skvrn a vyrovnávají celkový tón pleti, působí pouze na pigmentové skvrny, aniž by zesvětlovaly okolní pleť. Maska má antioxidační účinky, zlepšuje mikrocirkulaci, tonizuje a hydratuje pleť. 

Jelikož se jedná o biocelulózovou pleťovou masku, miliony nanovláken biocelulózy pojmou obrovský objem účinných látek a dopraví je do nejjemnějších vrásek na obličeji pro rychlou regeneraci. Maska je mimořádně pružná a odolná proti roztržení, takže se rychle přizpůsobí konturám obličeje. 

Funkce

  • zesvětluje pigmentové skvrny
  • Antioxidační efekt 
  • Zpomaluje stárnutí
  • Sjednocuje tón pleti

AKTIVNÍ SLOŽKY A PŮSOBENÍ

Delentigo 

DelentigoTM je kosmetická látka, která snižuje výskyt pigmentových skvrn a sjednocuje tón pleti. Jedná se o kombinaci dvou účinných látek: SulforaWhite a peptidu DelentigoTM. SulforaWhite je rostlinný výtažek, u kterého bylo prokázáno, že chrání pokožku před stárnutím způsobeným UV zářením, a DelentigoTM peptid je syntetický peptid, u kterého bylo prokázáno, že snižuje produkci melaninu. Působí pouze na pigmentové skvrny, aniž by působil na okolní barvu pleti. 

Fucogel®

Fucogel®, který zvyšuje komfort a jemnost pokožky, je nová složka s vynikajícími vlastnostmi zadržovat vlhkost a hydratovat pokožku vytvořením tenkého ochranného filmu. Snižuje neurogenní zánět, a má tak skvělé protizánětlivé a zklidňující účinky. Dopřejte si dokonalý komfort proti stárnutí, který vám poskytne Fucogel®, protože regeneruje bariérovou funkci a restrukturalizuje tkáň obličeje pro zvýšení účinku proti stárnutí. 

Obsah: 8ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: