Neohodnoceno

AMBER gelová maska 15 v 1 PROFESSIONAL 150ml

Amber gelová maska s unikátní kyselinou bio-jantarovou pro intenzivní péči o problematickou pleť. 

Obsah: 150ml 

Skladem
Kód: 2271
Značka: Carelika

Gelová maska vhodná pro mdlou, stárnoucí a dehydratovanou pleť. Je doporučena také pro problematickou pleť. Kombinace okysličujícího komplexu a kyseliny jantarové zlepšuje energetickou výměnu v buňkách a mikrocirkulaci krve, saturuje buňky kyslíkem, prozařuje pleť a sjednocuje tón pleti. Výtažek z kaštanu snižuje propustnost cév, zlepšuje vaskulární tonus a předchází zhoršení stavu rosacey. Má antioxidační účinky, proti otoku a protizánětlivé efekty. Gelová maska může být použita samostatně nebo v kombinaci s přístroji.  

Jantarová kyselina má mírný a šetrný exfoliační účinek na pleť, je proto vhodná také pro pleť se sklony k akné. OXYGESKIN® je vyroben z květů Tropaeolum majus a poskytuje pokožce potřebný kyslík, zejména v případě hypoxického stresu. Tímto způsobem obnovuje ochrannou bariéru kůže.

Funkce

  • Samostatná nebo s přístroji.
  • Vhodná pro různé stavy pleti včetně pleť s rosaceou, pro aknózní pleť. 
  • Zlepšuje buněčnou energetickou výměnu.
  • Saturuje buňky kyslíkem.
  • Má antioxidační a protizánětlivé účinky.
  • Zvyšuje vaskulární tonus.

  

AKTIVNÍ SLOŽKY A PŮSOBENÍ

Kyselina jantarová

Je to nová, přírodní, multifunkční látka, která efektivně pečuje o pleť. Kyselina jantarová zabraňuje růstu bakterií způsobujících akné již při velmi nízkých koncentracích, reguluje sekreci kožního mazu, snižuje lesk a také zabraňuje peroxidaci lipidů. Je tak ideálním spojencem proti mastné a aknózní pleti. Stimuluje také buněčný metabolismus a potlačuje hyperproliferaci, což má za následek energizovanou a revitalizovanou pleť.

OXYGESKIN®

Jedná se o klinicky testovanou a patentovanou účinnou látku získanou z květů Tropaeolum majus. Obnovuje adaptační schopnost pokožky překonávat hypoxický stres tím, že posiluje kyslíkový senzor HIF-1α. V prostředí s extrémně vysokým obsahem kyslíku OXYGESKIN® také omezuje vznik volných radikálů a poškození matrix způsobené opakovaným vystavením digitálnímu znečištění. Je bohatý na polysacharid - arabinogalaktan, který má vlastnosti udržující vlhkost. Působí také jako prebiotikum, které posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky tím, že podporuje růst prospěšných a neutrálních mikroorganismů.

 

Obsah: 150ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: