7 hodnocení

YOUTH ACTIVE ampule s rostlinnými kmenovými buňkami

YOUTH ACTIVE ampule s kmenovými buňkami 

Obsahují biologicky aktivní látku PhytoCellTec ™

3 x 3 ml

Skladem
Kód: 93
Značka: DERMABEAUTY

YOUTH ACTIVE ampule s kmenovými buňkami  

Obsahuje: jablečné kmenové buňky AppleStem PhytoCellTech ™ a přírodní Vitamín C

Ampule obsahují klinicky čisté účinné látky v 10% koncentraci liposomálních rostlinných kmenových buněk PhytoCellTec ™ získaných biotechnologickými metodami v kombinaci s přírodním vitamínem C(acerola). Ampule mají vlastní dávkovač (kapátko).

Kmenové buňky z jablka prokazatelně zlepšují vitalitu a výkonnost kmenových buněk v pleti, zpomalují proces stárnutí a tvorby vrásek a viditelně zajišťují mladistvý vzhled pokožky. Anti-aging účinek je podpořen antioxidačními účinky vitamínu C. 

Zpomalují proces stárnutí a tvorbu vrásek, zabezpečují mladistvý vzhled pokožky. Ampule podporují obnovu pevnosti pleti a její elasticitu. Současně efektivně zpomalují proces stárnutí buněčných struktur a viditelně redukují hloubku vrásek. 

Vhodné pro kosmetická ruční ošetření a intenzivní péči.Doporučujeme pro přístrojová ošetření- ultrazvuk, EMS, elektroporace, neinvazivní mezoterapie, vysoká frekvence. Při použití pro mikrojehličkování používejte s podkladovou bází MESOCOMPLEX.

Aplikace: Používejte vždy z podkladovou bází Mesokomplex, která dodá pleti kolagen a elastin a připraví pleť pro příjem aktivních látek obsaženýc v ampuli. Doporučujeme používat při mezoterapii a elektroporaci.

Bez parabenů, prafínů, hypoalergenní a umělých barviv

Balení obsahuje: 3 x 3 ml

Jen pro profesionální použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: