Neohodnoceno

Superkoncentrát 10% Retinol Rovisome

Superkoncentrátové sérum pro vyhlazení jemných vrásek, prevence vzniku projevů stárnutí, regulace mazu a tvorby pigmentových skvrn. 

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 2696
Značka: Derma Stella
Kategorie: STELLA novinky

Retinol je jednou z nejúčinnějších aktivních složek proti stárnutí, oxidačnímu stresu a vráskám. Díky nanotechnologii vyrobený vitamin A uzavřený v liposomech stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, reprodukční schopnost kožních buněk a obnovu pleti. Vyhlazuje drobné vrásky, snižuje hloubku vrásek, dodává jí tonus, výsledkem je pevnější, vypnutější pleť a mladistvější vzhled. Kromě liftingového účinku reguluje funkci kožního mazu, zpomaluje vznik stařeckých skvrn a pigmentových skvrn.

10% koncentrace kosmetické aktivní látky ROVISOME® Retinol Moist je navržena tak, aby dodávala vysokou koncentraci čistého retinolu (> 3 000 000 IU/g) do hlubších vrstev pokožky. ROVISOME® Retinol Moist se vyznačuje vynikající stabilizací kosmetické aktivní látky v aplikačním systému ROVISOME®. Stabilita zapouzdřeného retinolu byla měřena analýzou HPLC při různých teplotách po dobu 24 týdnů, přičemž výsledky prokázaly, že ROVISOME® Retinol Moist může poskytnout výrazně lepší stabilitu retinolu. Testy in vivo zároveň ilustrují, jak bylo dosaženo lepších přínosů péče o pokožku při použití retinolu ROVISOME®.

Využití: pro profesionální péči i specifickou cílenou klientskou péči.

Ideální pro manuální i přístrojové využití. Lze aplikovat pod masážní produkty, pod peel off masky, před krémem i pod kosmetické přístroje na bázi neinvazivní mezoporace.

Klientské použití: Aplikujte pár kapek na očištěný obličej a jemně zapracujte. Následujte krémem pro uzamknutí séra v pokožce. Při používání Retinol Rovisome superkoncentrátu je nutné dodržovat správnou ochranu obličeje před UV zářením. 

Obsah: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: