Neohodnoceno

Superkoncentrát 10% Peptide komplex

Superkoncentrátové sérum pro uvolnění svalů, myorelaxační efekt a stimulaci kolagenu a elastinu. Dochází k snížení hloubky vrásek a prevenci zhoršení projevů stárnutí.

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 2703
Značka: Derma Stella
Kategorie: STELLA novinky

Obsahuje vysokou koncentraci peptidů nové generace (Argireline™ , Juveleven™ ), které jsou mimořádně účinné při redukci stárnutí pleti a zlepšování její struktury. DNA a buněčný reparační peptid JuvelevenTM aktivuje reparační mechanismy DNA, stimuluje produkci kolagenu a elastinu, což má za následek pevnější pleť. Argirelinový hexapeptid má botoxový účinek, potlačuje přenos nervových stimulů jemněji než botoxový toxin, čímž účinně redukuje mimické vrásky. Dlouhodobě zlepšuje stav stárnoucí pleti, je účinný i jako prevence prohloubení vrásek.

Argireline  je peptid (jinak se nazývá Acetyl Hexapeptid-8), který inhibuje tvorbu komplexu SNARE a uvolňování katecholaminů, což vede ke snížení hloubky existujících vrásek na obličeji a při pravidelném používání prokazatelně působí proti jejich vzniku. V klinických studiích při aplikaci dvakrát denně došlo ke snížení intenzity vrásek kolem očí až o 17 % po 15 dnech a o 27 % po 30 dnech péče. 

Roztok peptidů Juveleven™ je speciálně navržen tak, aby posílil přirozené mechanismy snižující poškození DNA a chránil tak integritu genomu. Je to ochranná a preventivní složka. Zároveň stimuluje přirozené opravné cesty a zvyšuje buněčnou dlouhověkost a vitalitu. Podílí se na opravách a obnově buněk. 

Využití: pro profesionální péči i specifickou cílenou klientskou péči.

Ideální pro manuální i přístrojové využití. Lze aplikovat pod masážní produkty, pod peel off masky, před krémem i pod kosmetické přístroje na bázi neinvazivní mezoporace.

Klientské použití: Aplikujte pár kapek na očištěný obličej a jemně zapracujte. Následujte krémem pro uzamknutí séra v pokožce. Při používání Retinol Rovisome superkoncentrátu je nutné dodržovat správnou ochranu obličeje před UV zářením. 

Obsah: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: