Neohodnoceno

Superkoncentrát 10% Melavoid

Superkoncentrátové sérum speciálně vyvinuté pro pleť s pigmentovými skvrnami a nesjednoceným tónem pleti.

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 2706
Značka: Derma Stella
Kategorie: STELLA novinky

Melavoid™ je dlouhodobě používaná zesvětlující rostlinná účinná látka vyvinutá pro ošetření pigmentových skvrn a nažloutlého odstínu pleti způsobeného stárnutím pleti. Snižuje aktivitu melanocytů a produkci melaninu. Redukuje pigmentové skvrny a vyrovnává tón pleti, obnovuje přirozený lesk pleti, poskytuje 24hodinovou hydrataci. Zmírňuje příznaky podráždění. Výsledkem je hedvábně jemný a jednotný povrch pokožky.

Melavoid™ je aktivní část z kořenů "Boerhavia diffusa L." v prostředí rostlinného propanediolu a vody. Působí na počáteční mechanismy pigmentace, snižuje melanogenní aktivitu a způsobuje snížení nerovnoměrného tónu a vzhledu pigmentových skvrn. Poskytuje novou koncepci založenou na dvojím účinku a snižuje nerovnoměrný tón pleti rovnoměrně a redukuje různé typy skvrn. Melavoid™ lze použít na celkové sjednocení pleti, specifické pigmentové skvrny, na tělo, na ruce, zejména účinné na hřbety rukou, krk i dekolt. 

Využití: pro profesionální péči i specifickou cílenou klientskou péči.

Ideální pro manuální i přístrojové využití. Lze aplikovat pod masážní produkty, pod peel off masky, před krémem i pod kosmetické přístroje na bázi neinvazivní mezoporace.

Klientské použití: Aplikujte pár kapek na očištěný obličej a jemně zapracujte. Následujte krémem pro uzamknutí séra v pokožce. Při používání Retinol Rovisome superkoncentrátu je nutné dodržovat správnou ochranu obličeje před UV zářením. 

Obsah: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: