Neohodnoceno

Superkoncentrát 10% koenzym Q10

Superkoncentrátové sérum s antioxidanty stimuluje obnovu buněk, posiluje pojivové tkáně, chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 2705
Značka: Derma Stella
Kategorie: STELLA novinky

Koenzym Q10, identický s koenzymem Q10 v kůži, stimuluje obnovu buněk, posiluje pojivové tkáně, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů. Zpomaluje proces stárnutí pokožky, zvyšuje její pružnost, snižuje možnost vzniku vrásek. Dodává pleti mladistvý vzhled. Aktivuje tvorbu nových buněk, tkání a kolagenu, napomáhá obnově pokožky zevnitř. Reprodukce buněk se po dvacátém roce věku snižuje, koenzym Q10 dokáže účinně předcházet vzniku projevů stárnutí pleti.

Koenzym Q10 (CoQ10) je klíčovou složkou v procesu výroby buněčné energie, konkrétně v mitochondriích, které jsou často označovány jako "elektrárny" buněk. Pomáhá při přenosu elektronů mezi enzymy, čímž napomáhá přeměně živin na buněčnou energii. Tato energie je klíčová pro různé funkce kožních buněk. Také pomáhá neutralizovat škodlivé volné radikály vznikající při výrobě energie. Tím pomáhá Q10 chránit buňky před poškozením, které může přispívat ke stárnutí a dalším problémům pleti. Koenzym Q10 se také podílí na syntéze kolagenu a elastinu, nezbytných bílkovin pro udržení struktury a pružnosti pokožky. Rovněž napomáhá procesům obnovy buněk. Pomáhá udržovat celkové zdraví buněk, což jim umožňuje optimálně fungovat a účinněji se zotavovat z poškození. To může být zvláště prospěšné pro kožní buňky vystavené stresovým vlivům prostředí, jako je UV záření a znečištění.

Využití: pro profesionální péči i specifickou cílenou klientskou péči.

Ideální pro manuální i přístrojové využití. Lze aplikovat pod masážní produkty, pod peel off masky, před krémem i pod kosmetické přístroje na bázi neinvazivní mezoporace.

Klientské použití: Aplikujte pár kapek na očištěný obličej a jemně zapracujte. Následujte krémem pro uzamknutí séra v pokožce. Při používání Retinol Rovisome superkoncentrátu je nutné dodržovat správnou ochranu obličeje před UV zářením. 

Obsah: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: