Neohodnoceno

Superkoncentrát 10% kmenové buňky

Superkoncentrátové sérum pro regeneraci pleti, stimuluje tvorbu kolagenu, snižuje procesy stárnutí pleti. Zlepšuje strukturu, hydratuje, chrání před škodlivými vnějšími vlivy prostředí.

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 2704
Značka: Derma Stella
Kategorie: STELLA novinky

Vysoce koncentrovaný extrakt z rostlinných kmenových buněk švýcarské jabloně (Malus Domestic) je sójový lecitin v liposomu. Iniciuje sebeobnovu a regeneraci kmenových buněk pokožky, čímž napomáhá pleti vypadat mladší a svěžejší. Stimuluje tvorbu kolagenu, výrazně snižuje procesy stárnutí pleti. Pomáhá chránit pleť před slunečním zářením a škodlivými vlivy životního prostředí. Pomáhá udržovat hydrataci pleti, zlepšuje strukturu pleti a vrásky, omlazuje pleť o několik let.

Extrakt z rostlinných kmenových buněk Malus Domestica je patentovaný lipozomální přípravek z kmenových buněk jabloní získaných ze vzácné švýcarské odrůdy jabloní "Uttwiler Spätlauber". Tyto jablečné kmenové buňky jsou bohaté na epigenetické faktory a metabolity, které zajišťují dlouhověkost buněk pokožky. Bylo prokázáno, že extrakt Malus Domestica chrání kožní kmenové buňky a zároveň oddaluje stárnutí vlasových folikulů.

Využití: pro profesionální péči i specifickou cílenou klientskou péči.

Ideální pro manuální i přístrojové využití. Lze aplikovat pod masážní produkty, pod peel off masky, před krémem i pod kosmetické přístroje na bázi neinvazivní mezoporace.

Klientské použití: Aplikujte pár kapek na očištěný obličej a jemně zapracujte. Následujte krémem pro uzamknutí séra v pokožce. Při používání Retinol Rovisome superkoncentrátu je nutné dodržovat správnou ochranu obličeje před UV zářením. 

Obsah: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: