Neohodnoceno

Superkoncentrát 10% ceramidy

Superkoncentrátové sérum pro prevenci dehydratace a citlivosti, zpevnění lipidové kožní bariéry.

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 2708
Značka: Derma Stella
Kategorie: STELLA novinky

Více než 50 % povrchu zdravé pleti tvoří ceramidy, ale jejich přirozeně produkované množství se může vlivem postupujícího věku a škodlivých vnějších faktorů snižovat. Ceramid vytváří na povrchu pokožky ochrannou vrstvu, čímž pomáhá podporovat zachování struktury pokožky a zpomalení vypařování vody (TEWL). Hraje velkou roli při zmírnění vysušování pokožky, redukaci podráždění a zvyšuje jemnost a pružnost pokožky. Ceramidy hydratují, omlazují pleť, korigují vrásky, zlepšují strukturu pleti. Ideální také pro suchou a citlivou pleť.

Ceramidy jsou zjednodušeně řečeno lipidy (tuky), které se přirozeně vyskytují v pokožce. Ceramidy mají prokázané účinky proti stárnutí. Přirovnáme-li je k cihlám a maltě, kožní buňky jsou cihly a ceramidy malta. Ceramidy drží pokožku pohromadě a tvoří ochrannou vrstvu, která pomáhá předcházet ztrátě vlhkosti a viditelnému poškození vlivem stresových faktorů prostředí. S přibývajícím věkem a vlivem slunečního záření se kvalita a množství ceramidů snižuje. To může vést k poškození kožní bariéry, což způsobuje suchou, drsnou pokožku, vrásky, zarudnutí, podráždění a dehydrataci.

Využití: pro profesionální péči i specifickou cílenou klientskou péči.

Ideální pro manuální i přístrojové využití. Lze aplikovat pod masážní produkty, pod peel off masky, před krémem i pod kosmetické přístroje na bázi neinvazivní mezoporace.

Klientské použití: Aplikujte pár kapek na očištěný obličej a jemně zapracujte. Následujte krémem pro uzamknutí séra v pokožce. Při používání Retinol Rovisome superkoncentrátu je nutné dodržovat správnou ochranu obličeje před UV zářením. 

Obsah: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: