2 hodnocení

NATURE SUPERLIFT denní krém s kmenovými buňkami

NATURE SUPERLIFT denní krém s kmenovými buňkami

Tvoří efektivní ochrannou bariéru proti tvorbě vrásek. S UVA a UVB filtry

Produkt s biocertifikací ECOCERT

50 ml

Skladem
Kód: 147
Značka: DERMABEAUTY

NATURE SUPERLIFT denní krém s kmenovými buňkami

Obsahuje: přírodní rostlinné kmenové buňky, extrakt aloe vera  a arganový olej

Jemný krém proti vráskám hydratuje, zpevňuje pokožku a vyhlazuje vrásky. Rostlinné kmenové buňky vytvářejí efektivní ochrannou bariéru proti tvorbě nových vrásek.

Účinné látky stimulují vlastní kmenové buňky v pokožce a její aktivní činnost, čímž oddalují stárnutí pleti. Obsahuje UVA a UVB filtry, které chrání pokožku před škodlivým účinkem UV záření.

Bez parabenu. 

Aplikace: Používejte denně na vyčištěnou pokožku. Krém je možné používat v kombinaci s olejem proti stárnutí nebo aktivními séry Mesovital.

50 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: