2 hodnocení

NATURE tonikum vyrovnávající pH

NATURE tonikum vyrovnávající pH 

Obsahuje bioarganový olej.

Produkt s biocertifikací Ecocert.

200 ml

Skladem
Kód: 138
Značka: DERMABEAUTY

NATURE tonikum vyrovnávající pH

Obsahuje: výtažky z pomerančové šťávy a přírodní arganový olej

Výborně čistí a revitalizuje pokožku, pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pH pokožky. Bio arganový olej pomáhá redukovat vrásky a regeneruje pokožku. Pomerančový extrakt hloubkově hydratuje pokožku a obnovuje pH pleti.

Neobsahuje parabeny.

Aplikace: Naneste tonikum vatovým tamponem a nechte působit. Nesmývá se.

200ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: