2 hodnocení

NATURE krém na okolí očí a rtů

NATURE krém pro péči  očního okolí a rtů

Obsahuje: výtažky s čeveného vína, aktivní látky organického arganového oleje a rostlinného hyaluronu 

Produkt s biocertifikací Ecocert.

Skladem
Kód: 153
Značka: DERMABEAUTY

NATURE krém pro péči očního okolí a rtů

Obsahuje: výtažky z červeného vína, aktivní látky organického arganového oleje a rostlinného hyaluronu 

Účinné látky rostlinného hyaluronu, výživné látky bambuckého másla a aktivní látky organického arganového oleje zpevňují jemnou pokožku kolem očí a úst. Vitamíny, polyphenoly, minerály a antioxidanty z extraktu červeného vína jsou účinné proti vráskám s viditelným liftingovým účinkem.

Krém na okolí očí a rtů vyživuje pleť a zpomaluje příznaky stárnutí.

Pro všechny typy pleti.

Bez parabenů

Aplikace: Naneste krém krouživými pohyby na okolí očí a rtů. Na ostatní části pleti použijte krém podle typu pleti.

50 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: