4 hodnocení

NATURE denní hydratační krém s SPF 30

NATURE denní hydratační krém s SPF 30

S vysokým ochranným faktorem.

Produkt s biocertifikací ECOCERT.

50 ml

Skladem
Kód: 141
Značka: DERMABEAUTY

NATURE denní hydratační krém s SPF 30

Obsahuje: bambucké máslo

Hydratační krém s vysokým ochranným faktorem proti slunečnímu záření SPF 30. Chrání proti volným radikálům, které uvolňují sluneční paprsky a zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn. Je vhodný pro každodenní použití i jako podkladová vrstva pod make up.

Bez parabenů.

Aplikace: Na obličej, krk a dekolt naneste dostatečném množství krému. Lze kombinovat s aktivními séry nebo Anti age suchým olejem. Vždy nejdříve nanesete výživný olej nebo aktivní sérum, poté nanesete hydratační krém s ochranným faktorem. Na závěr můžete nanést make up.

50 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: