6 hodnocení

NATURE čistící pleťové mléko

NATURE čistící mléko

S aktivními látkami pro revitalizaci a regeneraci.

Produkt s biocertifikací ECOCERT.

Skladem
Kód: 135
Značka: DERMABEAUTY

NATURE čistící mléko

Obsahuje: zelený čaj, goji, přírodní arganový olej

Čistící mléko pro obličej, krk a dekolt obsahuje rostlinné aktivní látky, které efektivně odstraňují každodenní znečištění a make up bez vysoušení pokožky.

Zelený čaj a goja jsou extrémně bohaté na antioxidanty. Společně s výživným přírodním arganovým olejem regenerují, vitalizují, oživují pokožku a výživné složky bojují proti stárnutí.

Aplikace: Naneste mléko vatovým tamponem, poté aplikujte NATURE vyrovnávací TONIKUM.

Produkt biocertifikované kosmetiky ECOCERT.

200 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.


         
   
      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu