6 hodnocení

NATURE čistící pleťové mléko

NATURE čistící mléko

S aktivními látkami pro revitalizaci a regeneraci.

Produkt s biocertifikací ECOCERT.

Skladem
Kód: 135
Značka: DERMABEAUTY

NATURE čistící mléko

Obsahuje: zelený čaj, goji, přírodní arganový olej

Čistící mléko pro obličej, krk a dekolt obsahuje rostlinné aktivní látky, které efektivně odstraňují každodenní znečištění a make up bez vysoušení pokožky.

Zelený čaj a goja jsou extrémně bohaté na antioxidanty. Společně s výživným přírodním arganovým olejem regenerují, vitalizují, oživují pokožku a výživné složky bojují proti stárnutí.

Aplikace: Naneste mléko vatovým tamponem, poté aplikujte NATURE vyrovnávací TONIKUM.

Produkt biocertifikované kosmetiky ECOCERT.

Obsah: 200 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.


         
   
      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: