10 hodnocení

NATURE intenzivní skin koktejl LIQUID SKIN

Prémiový koktejl s 9 ti aktivními látkami v 50 % koncentraci s hloubkově vyživujícím, zpevňujícím a liftingovým účinkem.

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 1260
Značka: DERMABEAUTY

Hydratační, hloubkově vyživující, zpevňující a liftingový účinek multifunkční emulze, která obsahuje aktivní látky nové generace.

 

Koktejl LIQUID SKIN obsahuje ceramidy, koenzym Q 10, amid acetylhexapeptide-51, Acetylhexapeptid-8, rostlinný hyaluron, rostlinné kmenové buňky, extrakt z aloe vera, acerola vitamin C, allantoin.

Prémiový produkt s devíti speciálními účinnými látkami, jehož jedinečnost spočívá v 50% zastoupení účinných látek: ceramid, koenzym Q 10, peptidy nové generace, rostlinný hyaluron a rostlinné kmenové buňky s aloe vera, extrakt z aceroly s vitaminem C, alantoinová energická bomba v jemné emulzi.

Prémiová péče o pleť, ať už ve směsi se sérem, hydratačním krémem nebo samostatně. Lze použít pro ruční i přístrojovou kosmetiku. Díky svému speciálnímu složení dodává pleti obličeje zářivý lesk, zachovává mladistvost a pevnost pleti a oddaluje tvorbu vrásek u všech typů pleti.

 OBSAH: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: