4 hodnocení

HYALURON MESOLIFT profesionální ošetření pro neinvazivní mezoterapii 3 séra PROFESSIONAL

Profesionální mezoporační sada 3 aktivních sér pro neinvazivní mezoterapii. Patentované ošetření pro zralou pleť s ochablostí a vráskami. Pro použití s elektroporací a radiofrekvenční technologií.

Skladem
Kód: 1071
Značka: MESMERIE
Kategorie: MESMERIE novinky

Unikátní kombinace mezoporačních sér proti stárnutí a zpevňujících sér pro mezoterapii bez jehel.

 

Obsah setu HYALURON MESOLIFT pro neinvazivní mezoterapii:

Magic Ageless sérum 125ml
Hyalift 3D sérum 125ml
Hyaluron Intensive sérum 125ml

 

Účinky dosažené při použití sér HYALURON MESOLIFT při ošetření neinvazivní mezoterapií:

  • Omlazení pokožky obličeje
  • Zmenšení hloubky vrásek a jemných linek
  • zmírnění viditelných jizev
  • Posílení struktury pleti a zvýšení tonusu pokožky obličeje
  • Redukce tmavých skvrn na pleti způsobených sluncem nebo stárnutím
  • Ztvárnění kontur obličeje a redukce otoků a dvojité brady
  • Zlepšení okysličení tkání a pokožky
  • Vyrovnání tónu pleti
  • Rychlá revitalizace a hydratace pleti

Magic Ageless sérum 125ml

Unikátní sérum s cyklickým liftingovým peptidem nové generace s okamžitým účinkem na korekci vrásek a jemných linek. Základem séra je trojitá kyselina hyaluronová 3D CUBE se třemi různými velikostmi molekul, které vykazují účinek nejen na zlepšení hydratace, ale také na zpevnění a zvýšení tonusu pleti.

Aby se účinek kyseliny hyaluronové v pleti udržel co nejdéle, je sérum obohaceno o antihyaluronidázu, která zabraňuje rozpadu kyseliny hyaluronové. Sérum poskytuje dlouhodobé omlazující účinky na pleť obličeje. Je určeno pro všechny typy pleti, zejména pro zralou a k vráskám náchylnou pleť.

Složení: Aqua, Glycerin, Aqua (and) Alcohol (and) Lecithin (and) Disodium Rutinyl Disulfate (and) Hydroxyproline (and) Sorbitol (and) Magnesium Ascorbyl Phosphate (and) Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate (and) Glyceryl Stearate (and) Glyceryl Oleate (and) Citric Acid, Aqua (and) Alcohol (and) Lecithin (and) Ectoin (and) Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate, Alcohol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol, geraniol. 

 

Hyalift 3D sérum 125ml

Sérum s aktivními složkami, které se podílejí na tvorbě nového kolagenu. V kombinaci s 3 D CUBE trojitou kyselinou hyaluronovou výrazně zlepšuje pružnost, objem a pevnost pleti, což vede k pružnému a mladistvému vzhledu. Dlouhodobého účinku ošetření je dosaženo pomocí antihyaluronidázy, která zabraňuje rozpadu kyseliny hyaluronové.

Sérum je určeno pro všechny typy pleti, zejména pro povislou, unavenou a k vráskám náchylnou pleť.

Složení: Aqua, Glycerin, Aqua (and) Alcohol (and) Lecithin (and) Disodium Rutinyl Disulfate (and) Hydroxyproline (and) Sorbitol (and) Magnesium Ascorbyl Phosphate (and) Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate (and) Glyceryl Stearate (and) Glyceryl Oleate (and) Citric Acid, Aqua (and) Hydrogenated Lecithin (and) Dipalmitoyl Hydroxyproline (and) Lecithin (and) Phenoxyethanol (and) Mannitol (and) Beta-Sitosterol (and) Linoleic Acid (and) Tocopherol (and) Sodium Ascorbate, Alcohol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol, geraniol. 

Hyaluron Intensive sérum 125ml

Intenzivní sérum s trojitou kyselinou hyaluronovou zajišťuje zvýšení hydratace, pružnosti a hladkosti pleti a zároveň redukuje známky stárnutí pleti obličeje. Při ošetření neinvazivní mezoterapií se používá jako základní sérum a kombinuje se s dalšími séry Mesmerie Mesolift. Je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro dehydratovanou, unavenou, zralou a k vráskám náchylnou pleť.

Složení: Aqua, Glycerin, Alcohol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol, geraniol. 

 

Produkty z tohoto setu lze zakoupit také jednotlivě. Všechny produkty jsou určené pouze pro profesionální použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: