Neohodnoceno

GENOPEPTID gelová maska

GENOPEPTID gelová maska

Pro zpevnění pleti, obnovu kožních buněk s vitamínovými perličkami

Obsah: 200 ml

Skladem
Kód: 2379
Značka: DERMABEAUTY
Kategorie: STELLA novinky

GENOPEPTID gelová maska

Pro zpevnění pleti, obnovu kožních buněk s vitamínovými perličkami.

Obsahuje unikátní patentovanou látku Juveleven™ (Acetyl , Hexapeptide 51 Amid) peptid 

Peptid nové generace má stahující, zpevňující a liftingový účinek na pokožku. Zároveň chrání DNA buněk před poškozením, a tím i pokožku před předčasným stárnutím. 

Speciální aktivní peptid se připojí na vhodné receptory aktivované vnitřním přenosovým řetězcem signálu buněk, které ochraňují buňky před poškozením DNA, restaurují je a stimulují přirozenou rejuvenaci pleti a samoobnovovací procesy.

Obsah rostlinné kyseliny hyaluronové a niacinamidu intenzivně hydratuje pojivové tkáně kolagenních a elastických vláken, aktivně zjemňují vzhled vrásek a snižují kontrast pigmentových skvrn. Vitamín E je zabudovaný ve speciálních perličkách, jedná se o silný antioxidant, kterých zpomaluje stárnutí a působí proti oxidačnímu stresu. 

Doporučujeme pro přístrojová ošetření - ultrazvuk, EMS, elektroporace, neinvazivní mezoterapie, vysoká frekvence. Při práci s penetračními technologiemi můžete přidat MESOCOMPLEX ampule s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek podle indikace ošetření pro maximalizaci zapracování zvolené aktivní látky do hlubokých vrstev pleti.

Obsah: 200ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: