17 hodnocení

SKINCOMPLEX FACE CONTOUR ultrazvukový dermální gel s elastinem a kolagenem

SKINCOMPLEX FACE CONTOUR ultrazvukový dermální  gel s elastinem a kolagenem

Speciální gel pro přístrojová ošetření - stimulační a penetrační.

150 ml

Skladem
Kód: 243
Značka: DERMABEAUTY

SKINCOMPLEX FACE CONTOUR ultrazvukový dermální gel s elastinem a kolagenem

Obsahuje: elastin, kolagen

Dermální ultrazvukový gel je doporučený pro přístrojová penetrační a stimulační ošetření - radiofrekvence, neinvazivní mezoterapie, stimulační ultrazvuk atd.

Vysoce kvalitní kontaktní ultrazvukový dermální gel s vysokou viskozitou.

V koncentrované podobě obsahuje elastin a kolagen, které jsou zodpovědny za pružnost pokožky. Intenzivně působí na omlazování pleti. Face contour gel stimuluje fibroblasty, které po ošetření zvyšují tvorbu kolagenu, elastinu a vlákniny. Ve spojení s aktivními ampulemi MESOCOMPLEX s 10% koncentrací biologicky čistých aktivních látek používáme na vyhlazení a vypnutí vrásek kolem úst, očí, na čele a k pozdvihnutí kontur celého obličeje. Neobsahuje přípravky, které poškozují hlavice kosmetického přístroje. Je pH neutrální.

 

TIP: Pro přístrojová ošetření doporučujeme také gelové lipomosální masky, které obsahují mikrokapsle obsahující vyskoký podíl aktivních látek v mikrokapslích Jen pro profesionální použití.

Hypoalergenní, bez vůně, barviv a parabenů.

Aplikace:  U ošetření penetračními technikami pronikají aktivní látky obsažené v dermálním gelu FACECONTOUR hluboko do tkání a efekty ošetření se zvyšují až o 50%. V hlubokých vrstvách pleti povzbuzuje látkovou výměnu a stimuluje vlastní produkci kolagenu. Upravuje fungování fibroblastů. U radiofrekvenčího ošetření zvyšuje prohřátí podkoží a zvýší celkový výsledek o minimálně 30%.

150 ml

Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Skin Complex face contour ult. Dermalni gel 26.1.2023 09:09
Dobrý den, může se gel použít i pod galvanickou žehličku? Děkuji.
Odpovědět
J Avatar autora Skin Complex face contour ult. Dermalni gel 26.1.2023 09:16
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, face contur gel můžete používat pod galvanickou žehličku, pro zvýšení účinku doporučujeme používat v kombinaci s ampulemi z řady Mesokomplex . Jitka Petirová