14 hodnocení

DERM TOUCH BLACK SOAP mýdlo s ichtyolem

DERM TOUCH BLACK SOAP mýdlo s ichtyolem

s pumpičkou pro profesionální použití

200 m

Skladem
Kód: 618
Značka: DERMABEAUTY

DERM TOUCH BLACK SOAP mýdlo s ichtyolem

Obsahuje: síru břidličnou + ichtyolový olej (vhodný pro všechny typy pleti včetně podrážděné)

"Černé mýdlo" má vysoký obsah síry břidličné s ichtyolovým olejem. Je jedinečným přípravkem na čištění pleti s aktivní látkou ICHTYOL (přírodní síra), získanou ze síry břidličné. Z přírodní skály dobývána břidlice s vysokým obsahem síry a oleje ichtamolu hluboce čistí a účinně detoxikuje maz a potlačuje lesklý vzhled pleti.

Hloubkově detoxikuje pleť, odstraňuje odumřelé buňky epidermis, kontroluje produkci kožního mazu, zjemňuje pleť a stahuje rozšířené póry.

Používá se na ošetření pokožky, jejíž problémy souvisí s narušením mikrobiologické rovnováhy nebo s nadprodukcí mazu např. akné, podrážděná pleť po holení, lupy. Ichtyol nedráždí a nevysušuje pleť, má schopnost výrazně omezit vznik komedonů (černých teček).

Odstraňuje odumřelé buňky, má antibakteriální, antiseptické, antimykotické a zklidňující účinky. Zklidňuje akné a zanícenou pokožku, vlasové folikuly a epidermis poškozený kvůli častému holení. Reguluje produkci mazových žláz. Je vhodný pro citlivou, alergickou, seborrhoickou a mastnou pleť a na lupénku.

Doporučuje se na čištění zanícené, mastné, citlivé a šupinaté pokožky. Může být použito také na alergickou pleť a po holení. 

Doporučujeme používat také při AHA ošetření pro dokonalé očištění pleti a přípravu pro aplikaci ovocných kyselin.

Aplikace: Navlhčete si ruce, přidejte BLACK SOAP  a vytvořte pěnu. Naneste na pleť a nechte působit 3 minuty. Poté smývejte vodou. 

Jen pro profesionální použití. Před použitím proveďte test snášenlivosti.  Vyhněte se očnímu okolí.

200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: