12 hodnocení

ARGILINE sjednocující sérum s neinvazivním botoxem

ARGILINE sjednocující sérum s peptidy a neinvazivním botoxem

Sjednocující výživný elixír pro zralou pleť, ochablou a dehydrovanou s unikátní složkou Argireline - neinvazivní botox.

NOVINKA

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 884
Značka: DERMABEAUTY
Kategorie: STELLA novinky
argiline sérum mikroperle
Novinka

ARGILINE sjednocující sérum s peptidy a neinvazivním botoxem

Obsahuje Acetyl Hexapeptid-8, ceramidy, rostlinné kmenové buňky a pigmenty uzavřené v perličkách.

Argireline peptidový elixír je bohatý na aktivní ingredience a zároveň obsahuje pigmenty, které jsou uzavřeny do perliček speciální nanotechnologií. Elixír má jemnou gelovou texturu. Peptidy ArgirelineTM snižují hybnost mimických svalů a tím snižují viditelnost vrásek. Aktivní látky (ceramidy a rostlinné kmenové buňky) stimulují přirozené procesy obnovy pleti a hydratují kolagenové a elastická vlákna pojivové tkáně. Pomocí speciální technologie pumpičky se při vytlačení spojí mikroperličky s aktivním gelem a vytvoří speciální gelovou texturu. Tato gelová textura vytvoří na pleti jemný bronzový nádech a skryje jemné nedostatky pleti. Pleť vypadá pevnější a mladší. 

Použití: Po použití obličejového peelingu a čistícího mléka, aplikujte na vyčištěnou pleť. Argiline elixír je doporučen také samostatně jako barevný denní krém.

Obsah: 30 ml

Nevyplňujte toto pole:
KS Avatar autora ARGILINE sjednocující sérum s neinvazivním botoxem 26.2.2022 23:49
Toto sérum mě nadchlo. Měla jsem po něm nejen krásně vyhlazenou pleť a skvěle hydratovanou a současně i vypadá jako jemný téměř neviditelný BB krém. Omylem jsem se uklikla, chtěla jsem dát 5 hvězdiček. Kvalita jako nějaké sérum s kapkou tónovacího krému. Líčím 30 let a už mě máloco překvapí, ale tady jsem byla v eufórii. Srdečně doporučuji.
Odpovědět