Neohodnoceno

Volumetric OZEMPIC FACE ampule 2x3ml

Set 2 ampulí OZEMPIC FACE s volumetrickým účinkem pro zvýšení objemu pleti. Ideální na propadlé tváře a podoční okolí, zlepšení oválu obličeje.

Obsah: 2x 3ml (2 ampule)

Skladem
Kód: A084
Značka: Arkana
Kategorie: ARKANA novinky

Set 2 ampulí s efektem Ozempic face - volumetrickým účinkem pro zvýšení objemu pleti. Poskytuje lipofilingový a lipoliftingový efekt (působí na vyrovnání a zpevnění tukového podloží obličeje), čímž zlepšuje ovál akotnruy obličeje, zpevňuje a reudkuje vrásky. Ideální pro klientky s deficitem tuku po ošetřeních či kúrách pro podporu hubnutí, př. propadle tváře, podoční okolí.

Obsahuje: Hybridní peptid Hexapeptid-2 + B7 30 mg/g (hybridní hexypeptid kombinovaný s biotinem, lipogenické vlastnosti - aktivuje proteiny spojené s adipogenezí, stimuluje produkci koalgenu a lamininu, redukuje vrásky a zlepšuje ovál obličeje), Adenosilan 30 mg/g (zesiluje strukturu pórů a redukuje jejich viditelnost, zlepšuje strukturu pleti), Steviosidy 3 mg/g (vyhlazující efekt, zklidňují mikrotenzi svalů, hydratace azklidnění), nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Obsah: 2x ampule po 3ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vítáme Vás na našich stránkách. Profesionální produkty DERMABEAUTY lze nakupovat pouze s platným živnostenským oprávněním. Pro zobrazení cen produktů se prosím zaregistrujte Vaším e-mailem a zadejte IČO (účastníci profesních kurzů zadávají číslo uvedené ve skriptech). Registrace Vás nezavazuje k nákupu.

Prosím VYČKEJTE NA POTVRZENÍ REGISTRACE. 

Děkujeme a přejeme příjemný nákup. Pro více dotazů jsme Vám k dispozici na tel.608 040 015.l

Rozumím