1 hodnocení

AGISS Vosk na depilaci v plechovce NATURAL

Vosk na depilaci Natural je na bázi přírodní pryskyřice. Neobsahuje cukr. Pleti dává sametově hladký pocit. Je efektivní i při odstranění i těch nejmenších chloupků. Vhodný pro použití na celém těle, včetně obličeje.

Hmotnost: 240g

Skladem
Kód: 1561
Značka: DERMABEAUTY

Vosk na depilaci Natural je na bázi přírodní pryskyřice. Neobsahuje cukr. Pleti dává sametově hladký pocit. Je efektivní i při odstranění i těch nejmenších chloupků. Vhodný pro použití na celém těle, včetně obličeje. Vhodný také pro citlivou pleť.

Použití: Před aplikací vosku se ujistěte, že depilované místo je očištěné a suché. Zahřejte vosk dokud zcela neroztaje. Zamíchejte a naneste na depilované místo. První vyzkoušejte teplotu vosku na malé části těla. Naneste vosk na pokožku a aplikujte depilační papír. Strhněte jedním rychlým pohybem v protisměru růstu chloupků. Na jedno místo nenanášejte vosk vícekrát po sobě. Po depilaci očistěte depilované místo olejem.

Upozornění: Před aplikací se ujistěte, že je místo suché a čisté. Následujte pokyny k použití. Lze použít na celé tělo včetně obličeje. Nepoužívejte na jedno místo vicekrát po sobě.

Složení: Resin (pryskyřice), Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Beeswax (včelí vosk), Paraffin, Titanium Dioxide.

Hmotnost: 240g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu