Profesionální masky DERMA ACTIVE - gelové, krémové, alginátové

Krémové, liposomální a alginátové masky jsou základním stavebním kamenem každé profesionální kosmetiky. Jedinečný přístup technologů Derma Beauty přináší unikátní výsledky kombinováním speciálních masek, které zaručuje maximální efekt ošetření.

Ang_katalogus_26

 

GELOVÉ LIPOSOMÁLNÍ  a KRÉMOVÉ MASKY

Gelové masky obsahují unikátní koncept “MICROPEARL” kapslí, které  alokují vitaminy přímo do mezibuněčného prostoru. Díky příme aplikaci biologicky aktivních látek má regenerace a hydratace pleti intenzivnější a dlouhotrvající účinek.Speciální “HYDROGEL FORMULA” zvyšuje účinost při použití přístrojových procedur – ultrazvuk, mesoterapie, elektroforéza, ionoforéza a radiofrekvence. 

Krémové masky působí velmi efektivně a rychle v podkožní vrstvě pleti. Díky aktivním látkám obsaženým v krémových maskách získá pleť zpět svou svěžost, vypne se a dodáme pleti potřebné množství minerálů a antioxidantů. 

Masky neobsahují parabeny a parafín. Jsou hypoalergenní.Jsou určeny pro profesionální použití. Doporučujeme kombinovat krémové masky s alginátovými maskami podle produktových protokolů. 

Masky jsou určeny výhradně pro profesionální použití. POSKpoužívá

 

 ALGINÁTOVÉ MASKY DERMA STELLA

Profesionání alginátové masky poskytují rychlé a viditelné účinky. Nevyžadují používání aktivátorů (přísadou je vlažná voda). Neobsahují konzervační látky.

Po jejich aplikaci jsou viditelně vyhlazené vrásky, pleť zvýšuje elasticitu, zanechává pokožku svěží, poddajnou a prozářenou. Hlavními složkami alginátových masek Derma Beauty Stella jsou výtažky z mořských řas, sulfát kalcia a alginát. Smícháním s vlažnou vodou se vytvoří homogenní gel, ketrý se stává zásobárnou aktivních ingrediencí, a postupně uvolňuje účinné látky do pokožky pleti. Rychle obnovují hydrataci, pleť se stává hladkou, svěží, mladistvou a prozářenou.

Alginátové masky mohou být použity po přidání dalších ingrediencí k řešení specifických problémů pleti - efektivně revitalizují a hydratují pleť, zlepšují mikrocirkulaci, vypínají ochablou pleť, výrazně redukují póry, snižují tvorbu mazu, zmenšují otoky a zklidňují pleť po intenzivních dermálních ošetřeních. Pro zvýšení efektu působení alginátové maskyje doporučeno aplikovat serum pod masku.

Aplikace: Masku smíchejte s vlažnou vodou v poměru 3:1. Vytvoříte tím homogenní texturu, kterou aplikujete pomocí špachtle na pleť. Po 8-10 minutách masku odstraňte. Zbytky masky můžete smýt tonikem nebo vodou. Výsledky jsu viditelné ihned po aplikaci.