NATURE LINE

BIOKOSMETICKÁ ŘADA certifikovaná FRANCOUZSKOU laboratoří ECOCERT

 

Co znamená certifikace ECOCERT:

  • nejprestižnější a nejpřísnější standard mezi výrobci přírodní a ekologické kosmetiky
  • stanovuje požadavky na formulacích vyráběných produktů, které obsahují přírodní ingredience a kvalitu rostlinných surovin
  • je zakázáno testování na zvířatech, využití živočišných složek a rafinovaných ropných produktů
  • zvláštní způsoby dokumentace Vám umožní sledovat výrobu kosmetiky až po dodání zákazníkovi

Produkty NATURA LINE nejsou testovány na zvířatech! Nature line obdrželo certifikaci ECOCERT pro přírodní kosmetiku.

V řadě NATURE LINE pro domácí použití naleznete produkty pro ošetření obličeje a těla se speciálními aktivními substancemi, které pokytují inovativní léčebné produkty po kosmetických a dermálních ošetřeních s dlouhotrvajícími účinky.

Produkty z této řady zvyšují a prodlužují účinky kosmetických a dermálních ošetření. Jsou doporučovány také pro estetických a chirurgických zákrocích.

Produkty NATURE LINE působí proti stárnutí pleti, dehydrataci pleti a volným radikálům, chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření , zesvětlují pigmentové skvrny, podporují obnovu pleťových buněk a regeneraci, udržují hydrataci a napomáhají prevenci redukovat vrásky.Výsledkem používání produktů NATURE LINE je hladká, pevná a projasněná pleť. Používání přípravků NATURE LINE viditelně prodlužuje mladistvý vzhled pleti. Produkty jsou díky přírodním substancím vhodné pro všechny typy pleti.

Přírodní kosmetika NATURE LINE byla navržena, tak aby jejím použitím bylo dosaženo signifikantních výsledků a progresivně řešila problémy pleti obličeje, krku ,dekoltu a pokožky těla. NATURE LINE vyvinula speciální řadu proti celulitidě, na zpevnění povadlé pokožky a zpenění prsou.Při používání certifikované produktové řady NATURE LINE s aktivními ingredienciemi získáte maximální efekt pro Vaši pleť. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám velmi citlivé pleti.

Jednotlivé produkty jsou určeny pro specifické problémy pleti.

Produkty NATURE LINE (ECOCERT) obsahují:100% přírodní extrakty aktivním ingrediencí acai berry, ginkgo, avokádo, acerola, mořské řasy, aloe vera, Asian tiger grass,arganový olej, zelený čaj, makadamový olej, červené víno, semínka hroznů, rostlinné kmenové buňky, šípek a citron.

1110

 Všechny produkty jsou bez PARABENŮ!