2 hodnocení

RETINOL LIKE OXYGEN spray maska

Sprejová maska ke znásobení účinků aktivních látek, hloubkovou hydrataci a okysličení pleti s  okluzivní  funkcí. 

OBSAH: 30 ml

Skladem
Kód: 1167
Značka: MESMERIE

Nová technologie sprejové masky, která se po aplikaci z pleti neodstraňuje. Vychází z hloubkového nahydratování pleti a srovnání pH pleti. Díky optimální hydrataci a vyrovnání pH dochází k intenzivnímu působení aktivních látek. Speciální složení zintenzivní použití aktivních produktů. Aktivní látky v masce zajistí dodatečnou hydrataci a okysličení pleti a dokonale sjednotí její odstín. Maska osvěží a omladí pleť obličeje. Je ideální pro všechny typy pleti.

Použití: Nastříkejte masku na konečky prstů, naneste na pleť, vmasírujte a nechte zaschnout. Masku není třeba z obličeje odstraňovat. Vhodné používat v jakémkoliv kroku profesionálního ošetření nebo jako sérum před konečnou aplikací závěrečného krému.

SLOŽENÍ INCI:  Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Carnosine, Perfluorohexane, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Fructose, Sodium Hydroxide, Urea, Allantoin, Maltose, Sodium PCA, Sodium Chloride, Sodium Lactate, Trehalose, Perfluorodecalin, Parfum, Pentafluoropropane, Glucose, Myristoyl Nonapeptide-3, Phenoxyethanol, Linalool, CI 42090.

OBSAH: 30 ml

JEN PRO PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ.

Retinol like  spray masku je možno zakoupit jako součást profesionálního ošetření SUPERSTAR, které je patentovaným ošetřením proti stárnutí, pro rozzáření a ochranu DNA. Profesionální ošetření obličeje Superstar 72 je alternativou k estetickým zákrokům. Ošetření kombinuje vysoce účinné technologické aktivní látky, které mají přímý účinek na příčiny předčasného stárnutí pleti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: