3 hodnocení

OXYFY ME JET HYALURON & OXYGEN sérum pro kyslíkovou infuzi

Speciální kyslíkové sérum pro kyslíkovou infuzi, OXY, pulzní tlak, spray vacuum, ale také jako toner s vysokou hydratační schopností s BB61 Fiflow, čistým koncentrovaným kyslíkem  a 3D CUBE kyselinou hyaluronovou.

OBSAH: 200 ml

Skladem
Kód: 1164
Značka: MESMERIE

Unikátní sérum Oxyfy Me Jet Hyaluron & Oxygen je intenzivní kyslíková hydratační emulze pro všechny typy pleti určené pro použití s pulzním tlakem a oxy přístrojovými ošetřeními nebo jako toner pro klasická ošetření. Sérum obsahuje novou generaci kyseliny hyauronové (3D Cube) a látku Fiflow BB61, která dodává pokožce čistý kyslík.

Toto sérum je ideální v kombinaci s pulzním tlakem a OXY přístroji pro všechny typy ošetření - pro ochablou pleť, redukci vrásek, problematickou pleť, hyperpigmentace. Doporučuje se kombinovat s aktivními séry pro konkrétní problém pletiSérum OxyFy Me Jet Hyaluron & Oxygen zajistí hloubkovou hydrataci a okysličení pleti. Díky síle pulzního tlaku a účinků kyslíku umožníte hluboké zavedení zvoleného séra do epidermis a dosáhnete rychlých a efektivních výsledků.

Typ pokožky: vhodné pro všechny typy pleti.

Spotřeba na ošetření: 5 - 7 ml.

Použití: Oxyfy me jet hyaluron & oxygen sérum nalijte přímo do nádoby na přístroji (kyslíková infuze, oxy, spray vacuum, pulzní tlak) – naneste speciální sérum podle typu problému přímo na pleť a zapracujte přístrojem z bezprostřední blízkosti pulzním tlakem

SLOŽENÍ INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol.

OBSAH: 200 ml

JEN PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: