1 hodnocení

OXYFY ME alginátová peel off maska s aktivním kyslíkem

Oxygenace, obnova a dlouhotrvající hydratace s čistým kyslíkem.

Obsah: 150 g

Skladem
Kód: 1134
Značka: MESMERIE

Profesionální kyslíkové ošetření okamžitě navrací pleti obličeje svěžest a vitalitu. Účinnosti ošetření OxyFy Me je dosaženo pomocí dvojnásobného přísunu kyslíku do pleti.

Aktivní komplex FIFLOW BB61 přebírá čistý kyslík ze vzduchu a dodává ho do buněk, kde provádí jejich obnovu a vitalizaci. Komplex z mořských řas, ALGALITHE, dodává pleti také 32 živin.

Kyslíková kúra je určena pro všechny typy pleti a slouží k revitalizaci, omlazení a ochraně před všemi negativními vlivy vnějšího prostředí. Doporučuje se pro normální a dehydratovanou, ale i citlivou a zralou pleť. Je ideálním ošetřením před a po estetických korekcích na obličeji pomocí hyaluronových výplní a botoxu

Maska 3 v 1 obsahuje kombinaci Algalithe a zeleného jílu, které mají trojí účinek na zlepšení struktury pleti obličeje:

  • Exfoliuje pleť, odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty.
  • Revitalizuje pleť, zlepšuje přísun čistého kyslíku
  • vyživuje pleť oligominerály z ALGALITHE, které obsahují 32 živin
  • způsobuje, že je pleť jemná jako hedvábí

Ideální pro všechny typy pleti, zejména pro zašedlou, bez života a unavenou pleť.

Použití: K ošetření obličeje smíchejte 15 g prášku se 45 g vody při pokojové teplotě (20 - 25 ° C). Silně míchejte špachtlí přibližně 1 minutu, nebo dokud se ingredience nespojí v hladkou směs. Masku okamžitě naneste na čistou pokožku ve vrstvě střední tloušťky a vyhněte se oblasti obočí. Maska schne zhruba 6 minut a po zaschnutí nechte masku na pleti ještě minimálně 10 minut. Poté masku zcela odstraňte.

Složení: DIATOMACEOUS EARTH, ALGIN, CALCIUM SULFATE, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, LITHOTHAMNIUM CALCAREUM POWDER, MONTMORILLONITE, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA GUM, PARFUM,CI 77007. 

Obsah: 150 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: