1 hodnocení

NATURE kolagenový elixír (10% koncentrace)

NATURE kolagenový elixír (10% koncentrace)

Komplex bylinných účinných látek, které stimulují syntézu kolagenu.

Produkt s biocertifikací Ecocert.

Obsah: 30 ml

 

Skladem
Kód: 689
Značka: DERMABEAUTY
colagen elixir
Novinka

NATURE kolagenový elixír (10% koncentrace)

Komplex bylinných účinných látek, které stimulují syntézu kolagenu.

Vysoká koncentrace rostlinných složek stimuluje kolagenová vlákna, které zvýší produkci tvorby kolagenu. Spustí se proces regeneraci a zpomaluje proces stárnutí pleti. Pleť se stává pružnou a zdravou. Zjemňuje se viditelnost jizev a vrásek.

Urychluje obnovu buněk, posiluje strukturu pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu a brání kožní atrofii spojené se strnutím díky vlivu světla.

Neobsahuje parabeny, parafín a silikony.

Obsah: 30 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

 

Nevyplňujte toto pole:
MR Avatar autora 10.11.2022 20:04
Prosím pěkně můžu poprosit o komentář, způsob užití není to tam popsáno.Dekuji
Odpovědět