1 hodnocení

NATURE alginátová peel off maska s aktivním uhlím

ALGINÁTOVÁ peel off maska s aktivačním roztokem pro mastnou  a kombinovanou pleť s černými tečkami

Balení pro 1 ošetření

Skladem
Kód: 1266
Značka: DERMABEAUTY

Koncentrované aktivní látky hloubkově čistí a mají vysokou schopnost vázat vodu (pomocí křemeliny). Přírodní jíl kaolin, zeolit a aktivní uhlí s antibakteriálním účinkem zklidňují normální pleť, ale i mastnou a smíšenou pleť. Pleťová maska se snadno odlupuje, jemně odstraňuje odumřelou epidermis, nečistoty a zbytečný maz z povrchu pokožky obličeje, otevírá a čistí póry, odstraňuje černé tečky a dodává pleti obličeje lesk.

Obsahuje speciální řasu Chlorella mořského původu s vysokým obsahem železa, zinku a mědi, která pleť zjemňuje a poskytuje ochranu před vnějšími kontaminanty a škodlivými vlivy.

Návod k použití: Obsah sáčku č. 1 smíchejte s přiloženým dalším sáčkem č. 2, dokud nevznikne homogenní, pružná pasta. Ihned po smíchání naneste na očištěný povrch pokožky, vynechte oblast kolem očí a úst a po 8-10 minutách odlepte masku z ošetřeného povrchu pokožky. Doporučuje se svázat vlasy, aby nedošlo ke kontaktu s maskou. 10 g + 30 ml

Obsah balení: 1 sáček č. 1 a 1 sáček č. 2 ( v nabídce také výhodné balení 10 + 10 ks, najdete na Peel of masky s aktivním uhlím (balení na 10 ošetření)

Jen pro profesionální použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: