5 hodnocení

AHA COMPLEX gelové sérum 5%

AHA COMPLEX AHA gelové sérum 5%

Pro citlivou pleť s pleť s rosaceou, pro aknózni pleť

30 ml

pův.cena 420 Kč , po slevě 320 Kč, expirace 6/24

 

Skladem
Kód: 264
Značka: DERMABEAUTY
AHA 5% krem serum
Akce

AHA COMPLEX gelové sérum 5%

Pro citlivou pleť s pleť s rosaceou

Jedná se o opalescentní gel obsahující 5% alfa hydroxykyseliny s pH 4,0. AHA kyseliny (z hroznů, papáji, citronu a ananasu) jemně rozpouští a odstraňují nečistoty a odumřelé buňky z pleti. Kromě toho je díky této exfoliační vlastnosti také prováděna hydratace pleti. Vynikající pro citlivou pleť a pleť s rosaceou.

Kosmetičky mohou tento přípravek doporučit na domácí použití k jemnému odstranění epitelu za použití vhodné ochrany proti slunečnímu záření ( NATURE LINE denní hydratační krém s SPF 30), obnovuje pleť a pomáhá vstřebávání aktivních látek.

Domácí použití (jen po konzultaci s ošetřujícím): aplikujte ráno a večer malé množství přípravku pomocí vyhlazovacích pohybů na vyčištěnou a suchou pleť obličeje a krku, poté masírujte a nakonec odstraňujte epidermis jemným třením. 

Varování: při přecitlivělosti nepoužívat! Zabraňte kontaktu s očima! Používejte krém s ochranným faktorem proti slunci, pokud používáte produkty s AHA kyselinami.

Bez umělých barviv, přidané parfemace a parabenů.

Je vhodné pro také pro domácí použití. Výhradně však na doporučení proškoleného specialisty.

Pro postup profesionálního ošetření AHA Complex, kontaktujte Vaši manažerku nebo nabízíme odborný seminář "AHA COMPLEX".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: