6 hodnocení

AHA COMPLEX gelové sérum 25% + BHA

AHA Complex gelové sérum 25% + BHA 

INTENZIVNÍ AHA OŠETŘENÍ pro pleť s pigmentacemi, akné a seborrheou

30 ml

původní cena 650 Kč  , po slevě 590 Kč

expirace 2/25

 

Skladem
Kód: 270
Značka: DERMABEAUTY

AHA COMPLEX gelové sérum 25% + BHA

INTENZIVNÍ AHA OŠETŘENÍ pro pleť s pigmentacemi, akné a seborrheou

Intenzivní sérum, které je součástí unikátního AHA ošetření ovocnými kyselinami bez umělých přísad. Sérum obsahuje AHA alfa-hydroxy kyseliny a  BHA kyselinu, pH je 2,5; obsahuje velké množství AHA kyselin (z hroznů, papáji, citronu, ananasu). Má protizánětlivé a antioxidační účinky. Díky obsahu BHA, je doporučováno pro ošetření akné a rozšířených pórů, hyperpigmentaci a je vhodné i pro velmi citlivou pleť.

Zlepšuje produkci mazu, čistí a stahuje rozšířené póry, pomáhá tvorbě nových kožních buněk, čímž obnovuje pleť a zajišťuje její hladký povrch. BHA (kyselina salicylová) je jedna z nejúčinnějších zbraní proti akné a černým tečkám. Na rozdíl od AHA kyselin je rozpustná v tucích místo vody, čímž stahuje póry a kompletně čistí pleť. Současně je nosičem aktivních látek.

Vynikající pro suchou, pigmentovanou, aknózní pleť, či pleť se seborrheou

Varování: Nepoužívat při přecitlivělosti! Nepoužívat na poraněnou nebo zanícenou pleť! Zabraňte kontaktu s očima! Při používání přípravků s AHA kyselinami používejte ochranný přípravek proti slunečnímu záření, doporučujeme (NATURE LINE denní hydratační krém s SPF 30).

Jen pro profesionální použití.

Bez umělých barviv, přidané parfemace a parabenů.

30 ml

Pro postup profesionálního ošetření AHA Complex ošetření, kontaktujte Vaši manažerku nebo nabízíme odborný seminář "AHA COMPLEX".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: