2 hodnocení

Ultrazvuková špachtle ION SONIC

Ultrazvuková špachtle ION SONIC 

USB dobíjení

Skladem
Kód: 522

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE ION SONIC

S USB nabíjením, a funkcemi CLEAN, ION + A ION –

Ultrazvuková špachtle spojuje funkce hloubkového a porvchového čištěnÍ a ION funkce (penetrace) . Tato ultrazvuková špachtle je určená pro všechny typy pleti. 

 Co všechno Vám nabízí ultrazvuková špachtle?

Tyto špachtle jsou v některých státech takové běžné, jako u nás odličovací tampony.
Čepelí je nerezový nůž, který osciluje a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, špínu a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.
Špachtle je velmi dobrým pomocníkem nejen při čištění pleti, ale i při podpoře metabolismu pokožky. Mnohé zákaznice si nemohou vynachválit její schopnost vmasírovat do pokožky různé krémy, séra nebo gely, čímž se jejich účinek několikanásobně zvyšuje.

 

Hlavní funkce ultrazvuková špachtle:

  • Vyčistí do hloubky ztvrdlou a zrohovatělou kůži
  • Připraví pleť pro hloubkové čištění
  • Reguluje produkci mazu
  • Provede povrchový peeling
  • Sníží melanin a tím vybělí pokožku
  • Vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled
  • Zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus
  • Dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu
  • Urychlí vstřebávání výživy 

Základní informace o produktu Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle je speciálně navržena tak, aby byla dostatečně účinná a přesto šetrná k pleti. Kosmetický čistič pleti pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované s rychlostí 25 000 impulsů za vteřinu. Tyto vibrace jemně masírují pleť a přitom se dostávají hluboko do kožní škáry, kde odstraňují uložené nečistoty a intenzivně regenerují pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě. Ultrazvukový čistič pleti  je s úspěchem používán jak v profesionálních kosmetických salónech tak v jednotlivých domácnostech. Samotná masáž navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá jí předejít předčasnému stárnutí. Kosmetický pomocník  zároveň aktivuje metabolismus pleti, její prokrvení a současně umožňuje snazší přísun živin a vody do nitra pokožky takže pleť se stává dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvukový čistič také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže. 
Neposlední užitečná vlastnost kosmetického přístroje  je prevence proti akné a celkové zlepšování kvality pleti. Protože právě přístroj  umožňuje postupné odstraňování podkožního mazu a tudíž i skutečnou příčinu vzniku akné.

Základní režimy:

CLEAN – hloubkově čistí pleť

ION + provádí povrchový peeling

ION - - zapracovává účinné látky do pleti

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: