3 hodnocení

SLIM CONTOUR termoaktivní anticelulidní masážní krém

SLIM CONTOUR termoaktivní anticelulidní krém

Pro hloubkovou anticelulitidní masáž a zábal.

500 ml

Kód: 327
Značka: DERMABEAUTY

SLIM CONTOUR termoaktivní anticelulidní krém

Obsahuje: mořské řasy, kofein, citronový olej, methyl nicotinate, olej z petrklíče

Specifický krém pro hloubkokou anticelulidní masáž. Obsahuje aktivní složky, které jsou aktivními spalovači tuku. Methyl nikotin způsobuje intenzivní zahřátí pokožky, díky čemuž dochází k otevření pokožky a intenzivní absorpci účinných látek do podkoží. Současně dochází ke zrychlení mikrocirkulace a spalování tukových zásob. Napomáhá k vylučování toxických látek z podkožní vrstvy. Doporučuje se používat na problematické části těla. Používejte jako prevenci nebo k řešení celulitidy. Účinný produkt i na silnou celulitidu. Doporučujeme používat také k dermálním ošetřením těla, zejména vakuovým masážím. Po aplikaci dochází k výrazném redukci celulitidy, vyhlazení a zpevnění pokožky.

Aplikace: Rozetřete krém důkladně na problematické části těla a poté intenzivně masírujte. Použijte anticelulidní masáž. Aplikujte 1x denně na umytou pokožku těla (na problematické části). Dochází k začervenání pokožky, která během 1-2 hodin zmizí. Doporučujeme použít jako zábal po dobu 30-40 minut. Možné také kombinovat s infra dekou. Po aplikaci neomývejte, jen odstraňte přebytečné množství papírovou utěrkou nebo ručníkem.

Pozor: Nikdy nepoužívejte na obličej. V případě vniknutí do očí vždy vypláchněte vlažnou vodou. Před aplikací proveďte před prvním použitím toleranční test na malé ploše pokožky. Nepoužívejte na narušenou nebo alergickou pokožku.

Bez parabenů a přídavných barviv.

500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu