4 hodnocení

NATURE medový pleťový peeling s vitamínem E

NATURE medový pleťový peeling s vitamínem E

Peeling se 100 % přírodními cukrovými krystaly.

50 ml

Produkt s biocertifikací Ecocert.

 

Skladem
Kód: 402
Značka: DERMABEAUTY

NATURE medový pleťový peeling s vitamínem E

Obsahuje: med, bio arganový olej, mikrokapsle vitamínu E

Peeling se 100% přírodními cukrovými krystaly obohacené o organický arganový olej a med. Med a vitamínové mikrokapsle jemně odlupují odumřelé kožní buňky a tím hloubkově čistí pokožku. Výsledkem je sametově jemná pleť obličeje, krku a dekoltu.

TIP: Účinek podpořte jemnou masáží vlhkými prsty, která cukrové krystalky rozpustí. Pleť je po peelingu dokonale jemná a hydratovaná.

Aplikace: Aplikujte 1x - 2x týdně. Naneste malé množství peelingu o velikosti hrášku na suchou pleť. Poté vlhkou rukou masírujte jemnými krouživými pohyby. Nechte působit cca 5 minut a opláchněte vlažnou vodou. Pak naneste krém nebo sérum.. Peeling můžete použít na obličej, krk a dekolt.

Bez parabenu.

50 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu