2 hodnocení

NATURE ochranný krém proti pigmentaci

NATURE ochranný krém proti pigmentaci 

Obsahuje: extrakt z kořene bohervie

Produkt s biocertifikací Ecocert.

50 ml

Skladem
Kód: 156
Značka: DERMABEAUTY

NATURE ochranný krém proti pigmentaci 

Obsahuje: extrakt z kořene bohervie

Bohervie pocházi z tradičního ajurvédského léčitelství a napomáhá celkovému ozdravění pokožky. Ochranný krém proti pigmentaci obsahuje účinné přírodní výtažky z rostlin pro redukci silných pigmentových skvrn a tvoří přirozenou ochranu při tvorbě nové pigmentace (reguluje melanogenezi). Vhodný pro všechny typy pleti se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.

Bez parabenů.

Aplikace: Krém na denní použití. Po odlíčení naneste krém jemnými krouživými pohyby a vmasírujte do pleti. Pro maximální účinek na zesvětlení pigmentových skvrn doporučujeme aplikovat 2x denně po dobu 4 týdnů.

50ml

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: