1 hodnocení

NATURE intenzivní hydrogel pro formování postavy

NATURE intenzivní hydrogel na formování postavy

3 v 1 zeštíhlení, odstranění celulitidy, zpevnění

Produkt s biocertifikací Ecocert.

200 ml

Kód: 333
Značka: DERMABEAUTY
Kategorie: Péče o tělo
firming
Novinka

NATURE intenzivní hydrogel na formování postavy

3 v 1 zeštíhlení, odstranění celulitidy, zpevnění

Obsauje: fisetin, grambrione, ginkgo biloba, asijská Centellu

Poskytuje ošetření 3 v 1. Po aplikaci dochází k ubytku tukové tkáně, odstranění celulitidy a tvarování problematických partií. Díky obsahu aktivních látek účinek přetrvává účinek po dobu 24 hodin. Aktivní hydrogel eliminuje absorpci glukosaminu do tukových buněk.

Bez parabenů

Aplikace: Používejte denně vmasírováním do pokožky. Při aplikaci provádějte masáž krouživým pohyby. 2x týdně před aplikací doporučujeme aplikaci tělového peeelingu.

200ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: