Neohodnoceno

NATURE intenzivní zpevňující krém pro krk a dekolt

NATURE intenzivní zpevňující krém pro krk a dekolt

Vypínací účinek se účinnými složením pro specifickou péči o krk a dekolt.

Produkt s biocertifikací Ecocert.

250 ml

Skladem
Kód: 782
Značka: DERMABEAUTY
Kategorie: DERMA STELLA

NATURE intenzivní zpevňující krém pro krk a dekolt

Obsahuje: flavonoidy, niacinamid a kyselinu hyaluronovou

Intenzivní kúra pro ošetření krku a dekoltu. Exkluzivní krém bohatý na aktivní látky fisetin a flambion, které jsou výraznými složkami, které bojují proti tvorbě vrásek. Krém nemá jen preventivní účinek, ale také intenzivně stimuluje metabolismus buněčných struktur a má výrazný vypínací efekt.

Aktivní složky ve vysokých koncentracích (niacinamid a kyselina hyaluronová) prostupují do hlubokých vrstev pleti a vyživují a hydratují. Krém stimuluje přirozené regenerační procesy a chrání pleť proti stárnutí.

Složení (INCI): Stearic Acid, Cetearyl, Olea Europeane seed oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Triethanolamine, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, fisetin, Raspberry keton, Niacinamide, Cassia Angustifolla, Seed Polysacchride, Lanolin Colesterol, Parfum, Dehydroacetic Acid

250 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: