3 hodnocení

NATURE intenzivní anticelulitidní gel s HOT FLUX®

NATURE intenzivní anticelulitidní gel

S patentovanou látkou HOT FLUX®, která hloubkově zahřívá epidermis a je unikátním nosičem aktivních látek pro potlačení příznaků celulitidy a prevence jejího vzniku.

200 ml

PŮVODNÍ VOC 390 Kč, nová VOC 300 Kč.

 

Skladem
Kód: 965
Značka: DERMABEAUTY
Kategorie: DERMA STELLA
nature anticelulitidní krém
Akce

NATURE intenzivní anticelulitidní gel

Obsahuje: Pomerančový olej • L-karnitin • Extrakt z řas • Extrakt z jantaru • Extrakt z guarany

S patentovanou látkou HOT FLUX®, která hloubkově zahřívá epidermis a je unikátním nosičem aktivních látek pro potlačení příznaků celulitidy a prevenci jejího vzniku.

Obsahuje výtažky přírodního rostlinného původu (pomerančový olej, jalovec, řasy, jantar a guarana), které svým působením zrychlují spalování tuků preventivně působí proti tvorbě celulitidy a tukových usazenin. Aktivní patentovaná složka přípravku Hot Flux® příjemně zahřívá pokožku a díky svému tepelnému účinku dodává hodnotné účinné látky do pojivové tkáně koncentrovaněji. Tyto aktivní látky pronikají do hlubokých vrstev epidermis. Obsah L-karnitinu urychluje zpomalené metabolické procesy, intenzivně napomáhá odvodnění a vylučování nadbytečné vody z těla a odpadních látek(toxinů).

Pravidelným používáním tohoto produktu se výrazně zlepšují nežádoucí příznaky otokové celulitidy, zlepšuje se celková tonizace ošetřovaných partií a povrchová celulitida.

Použití: Masírujte krémový gel v tenké vrstvě na požadované části těla až do zaschnutí, pokožka se výrazně zahřívá a dochází k očekávaným výsledkům.

Varování: Nedotýkejte se otevřených ran, očí! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě!

200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu