1 hodnocení

MESOCOMPLEX ampule pro vypnutí krku a dekoltu

MESOCOMPLEX DECOLLETE ampule pro vypnutí krku a dekoltu

(10% koncentrace biologicky čistých aktivních látek)

Aktivní ampule pro intenzivní péči o krk a dekolt. Obsahuje aktivní látky pro řešení tzv. podbradku a tzv.dvojité brady.

Bez parafínu, silikonů a parabenů.

Obsah: 3x3 ml

Jen pro profesionální použití.

Skladem
Kód: 546
Značka: Derma Stella
Kategorie: NOVINKY
dhc ampule krk
Novinka
MESOCOMPLEX DECOLLETE ampule pro vypnutí krku a dekoltu

Aktivní ampule pro intenzivní péči o krk a dekolt. Obsahuje aktivní látky pro řešení podbradku a dvojité brady. 

Ampule obsahují 10%  koncentra i biologicky čistých aktivních látek a vysoce koncentrované rostlinné složky (fisetin a frambinonin), které synergicky aktivují přirozené procesy v pleti po dobu 24 hodin.  

Flambion a fisetin výrazně zvyšují pružnost a pevnost kolagenových vláken. Obsahují kyselinu hyaluronovou a antioxidant Q10. Redukují mimické i stařecké vrásky, zpevňují povislou pokožku a zlepšuji mikrocirkulaci.

Efekt na dvojitou bradu - aktivní látky urychlují odbourávání tryglyceridů a eliminují tvorbu nových tukových zásob. Zabraňují průniku glukosaminu do pleťových buněk. 

Vhodné pro kosmetická ruční ošetření a intentzivní péči. Doporučujeme také pro elektroporaci, ultrazvuková ošetření a mezoterapii. Používejte s Mesocomplex podkladovou bází. 

V produktové řadě MESOCOMPLEX DECOLLETE  naleznete také MEXOVITAL sérum pro krk a dekolt, DECOLLETE masážní krém pro krk a dekolt a DECOLLETE aktivní krémovou masku s vypínacím efektem.

 

TIP: Při masáži DECOLLETE masážním krémem přidejte před masáží pár kapek MESOCOMPLEX DECOLLETE biologicky čisté aktivní ampule v 10% koncentraci.

Bez parafínu, parabenu a silikonů

Obsah: 3x3 ml 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: