Neohodnoceno

DERMA HIGH FREQUENCY - profesionální ozonizér s plazmou a elektroporací

OZONIZÉR (VYSOKÁ FREKVENCE) + PLAZMA + ELEKTROPORACE

Profesionální vysokofrekvenční přístroj je určen výhradně pro profesionály v oboru lékařství, kosmetiky a estetiky. Lze ho zakoupit pouze s platným živnostenským oprávněním!!!!

 

Kód: 761
Kategorie: NOVINKY

OZONIZÉR (VYSOKÁ FREKVENCE) + PLAZMA + ELEKTROPORACE

Profesionální vysokofrekvenční přístroj je určen výhradně pro profesionály v oboru lékařství, kosmetiky a estetiky. Lze ho zakoupit pouze s platným živnostenským oprávněním!!!!

Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci má výrazné efekty na pleti. Princip využití je založen na vysokonapěťovém vysokofrekvenčním výboji, který je kombinován se střídavým proudem.

Díky této unikátní kombinaci se používá:

- pro dezinfekci pleti,

- zrychluje regeneraci pleti,

- zvyšuje mikrocirkulaci, což vede ke zlepšení lokálního zásobení kůže

- zabraňuje znečištění póru,

- předchází tvorbě komedomů

- příznivě stimuluje elastické struktury

- zajišťuje hloubkovou penetraci

 

Přístroj se používá k přímé i nepřímé elektroporaci - hloubkové stimulaci a zapracovnání (penetraci aktivních látek). Díky svému výkonu a optimálnímu nastavení skladby plynů argonu a neonu dochází k vysokým účinkům.

Vysoká frekvence produkuje vysokovibrační vlnění, které se dostává do pleti skleněným (elektroporačním) nástavcem. Uvnitř elektroporačního nástavce se nachází 2 plyny neon a argon. Vysokovibrační vlnění se transformuje v teplo a produkuje ozon, který má výrazné sterilizační účinky.

Tento přístroj je určen pouze pro profesionály. V ceně přístroje je veškerá legislativní dokumentace - CE, manuál v českém jazyce, zaškolení přístroje, návrh provozního řádu.

BONUS K PŘÍSTROJI: Profesionální přístrojová kosmetika v hodnotě 1.000 KČ ZDARMA.

Plazmové toky blahodárně působí na pokožku těla i obličeje. Navrací kůži její kompaktnost, vyrovnávají její pružnost, úspěšně podporují mikrocirkulaci, zabezpečují vhodné okysličení, stimulují a zlepšují elasticitu kůže, odplavení škodlivých látek. Plazma je vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pletí. Úspěšně se aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek.

ulace - plazma aktivuje reparativní proces tkáně, stimuluje lokální mirocirkulaci, napomáhá při odstranění strií, celulitidy a tonizace tkáně

Využití:

- oživení pojivové tkáně 
- vrásky 
- ošetření tkáně 
- problémy s pigmentací 
- zapracování účinných látek do hlubokých vrstev pokožky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: