7 hodnocení

NATURE BOOST zpevňující výživné sérum s ceramidy

NATURE BOOST zpevňující výživné sérum s ceramidy 

Pro hloubkovou redukci vrásek a ochablosti pleti.

Produkt s biocertifikací Ecocert.

30 ml

Skladem
Kód: 159
Značka: DERMABEAUTY

NATURE BOOST zpevňující výživné sérum s ceramidy 

Obsahuje: výtažek z borůvek, ceramidy, kyselinu hyalurovou, organický arganový olej

Aktivní zpevňující sérum, které efektivně redukuje vrásky. 

Kombinace aktivních látek napomáhá nastolit rovnováhu hydratace a lipidů v pokožce. Dodává do pleti rostlinnou kyselinu hyaluronovou, která na sebe váže molekuly vody a zajišťuje stabilní hloubkovou hydrataci. 

Ceramidy jsou klíčové pro obnovu a hydrataci kožní bariéry. Bez dostatečného množství ceramidů je pokožka suchá, podrážděná a svědivá. Ceramidy hloubkově hydratují a obnovují. Organický arganový olej je silným antioxidantem a ochraňuje pleťové buňky. Lipidy z borůvek mají aktivní zpevňující účinek a snižují hloubku vrásek. Vhodné pro všechny typy pleti.

Bez parabenů.

Aplikace: Naneste na očištěnou pleť a následně aplikujte denní krém z řady Nature . Můžete používat také na noc samostatně nebo v kombinaci s nočním krémem. Vždy nejdříve naneste aktivní sérum a poté krém. 

30 ml

 

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: